Gezellig en sportief clubkampioenschap

Het was weer een gezellige en sportieve avond, afgelopen zondag! Het programma, dat dit keer al om vijf uur begon, startte met een twee keer 100 meter voor de jeugdschaatsers. Zij kwamen goed beslagen het ijs op, want zij hadden een serieuze warming-up gedaan onder leiding van drie van de topschaatsers van de GHV: Willemijn Cnossen, Lucas van Alphen en Rick de Ruijgt.
Na de jeugdschaatsers was het de beurt aan de pupillen, junioren, (neo-)senioren en masters, voor hun langebaanwedstrijd. Willemijn Cnossen en André Los mochten het hoogste podium beklimmen en kunnen zich een jaar lang clubkampioen noemen.
Ten slotte volgde een programma met ploegenachtervolging, Joop Bakker Bokaal en Hans Vollenbroek Cup.

Kijk snel verder voor de uitslagen. Foto's volgen binnenkort!

 

Bekijk hieronder de einduitslag per categorie en per onderdeel.

Tussen- en eindtijden per rijder zijn te vinden via de website van de Baancommissie Utrecht. Tevens te downloaden onderaan dit bericht.

 

Categorie

Meisjes/Dames

Jongens/Heren

Jeugdschaatsen

1. Nikki Joosten

2. Demelza van den Bos

3. Rinoa Kreijns

1. Maes Vrieling

2. Valentijn Kristians

3. Michiel Cnossen

Pupillen

 

 

1. Annarosa Rieu

2. Esmée Vos

3. Arianne de Bock

1. Sjaak de Boer

2. Jarno Vos

3. Ben van Sligtenhorst

Junioren C

1. 

2. 

3. 

1. Louis de Boer

2. Mauritz Retz

3. 

Junioren B

1. 

2. 

3. 

1. Tjerk Verschuur

2. Tim de Ruijgt

3. 

Junioren A

1. Jitske Verschuur

2. 

3. 

1. Rick de Ruijgt

2. 

3. 

Neo-Senioren

1. 

2. 

3. 

1. Jan Kleppe

2. 

3. 

Senioren

1. Willemijn Cnossen

2. Evita Lieste

3. 

1. André Los

2. Harm Cnossen

3. Gert Jan Dral

Masters

1. Ciska Stark

2. Esther van Zijtveld

3. Anneleen Post

1. Arnold Gaasenbeek

2. Arno van der Veen

3. Niels Drent

Clubkampioen

Willemijn Cnossen

André Los

Joop Bakker Bokaal

1. Jacqueline Drogtrop

2. Marjan van Wegen

3. 

1. Johannes Leerink

2. Ernest te Winkel

3. Ton van Leeuwen

Hans Vollenbroek Cup

1. Willemijn Cnossen

2. Jitske Verschuur

3. 

1. André Los

2. Arnold Gaasenbeek

3. Rick de Ruijgt 

Ploegenachtervolging

1. Team Eemnes (Rick de Ruijgt/Harm Cnossen/Willemijn Cnossen)

2. Luctor et Emergo (Mark Vlasblom/Jeroen Oeben/Hijko Ligtermoet/Gert Jan Dral) 

3. Senior Talent Team (Jan-Marten Schotsman/Niels Drent/Joost van Kalsbeek/Leo Fennema)

Downloads:

Nieuws overzicht